Jedním z možných způsobů lakování dílů a výrobků je práškové lakování. Lakování je finální povrchovou úpravou, která se aplikuje na připravený povrch. Zabýváme se lakováním hliníku a dalších kovů, plastu a také dřeva. Lakování v průmyslové lakovně je předpokladem pro dosažení rovnoměrně roznesené vrstvy laku po povrchu výrobku. V naší průmyslové lakovně v Praze lakujeme výrobky už od jednoho kusu, nalakujeme Vám také celé série výrobků. Lakujeme výrobky v precizní kvalitě technikou vysokotlakého lakování. Naši lakýrníci jsou specialisté a dokáží nalakovat i složitější kusy.

Vysokotlaké práškové lakování je založené na rozprašování laku vysokým tlakem a splňuje nejvyšší požadavky kladené na lakování ve strojírenství. Při vysokotlakém lakování se aplikuje barva nebo lak stříkací pistolí s tryskou, která zajistí rozprášení aplikované barvy nebo laku. Vysokotlaká technologie umožňuje jemné rozprášení po povrchu výrobku a vysokou kvalitu.

Pro lakování je možné využít řadu chemicky různých barev či laků, nanášený materiál lze nanést i ve více složkách a výsledný povrch může mít matný, lesklý či pololesklý vzhled.